18 april 2014 - 13:11 - Marokko
Marokko bereidt zich voor op de Expo Milano 2015. De 34e wereldtentoonstelling vindt plaats van 1 mei tot 31 oktober 2015 met als thema ’Voedsel voor de planeet, energie voor het leven’.
Op de expo in de Italiaanse metropool worden ruim 20 miljoen bezoekers verwacht. In totaal zullen 140 landen deelnemen
Het Marokkaans paviljoen zal een plaatsje geven aan de landbouw, biodiversiteit, regionale producten, culinaire kunst, de bescherming van waterbronnen en voedselzekerheid.
Volgens een verklaring van het Marokkaanse ministerie van Landbouw en Visserij, verzorgt een speciaal voor de gelegenheid opgerichte commissie de deelname van Marokko aan de Wereld Expo Milaan 2015. De Marokkaanse ingenieur Fatim-Zohra Amor werd aan het hoofd van de commissie benoemd.
De laatste wereldtentoonstelling werd in 2010 in Shanghai georganiseerd. Met meer dan 70 miljoen bezoekers was het de succesvolste wereldtentoonstelling ooit.
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht