14 januari 2016 - 16:00 - Marokko
Het Marokkaanse Essaouira werd tot een van de tien beste bestemmingen van 2016 voor gepensioneerden verkozen.
Volgens l’Economiste werd de ranking onlangs door de gids ’Pensioenen zonder Grenzen’ gepubliceerd. Ferragudo (Portugal), Trou aux Biches (Mauritius) en Nerja (Spanje) zijn de drie meest populaire bestemmingen voor gepensioneerden.
Om de ranglijst samen te stellen werd onder meer naar de kosten van levensonderhoud, de waarde van vastgoed, klimaat, milieu, veiligheid en stabiliteit gekeken.
Marokko was in 2014 al door de Franse website retraite-etranger tot beste bestemming uitgeroepen om van een comfortabel pensioen te genieten. Thailand kwam toen op de tweede plaats, gevolgd door Mauritius en Tunesië.
Marokko schrapt douanerechten op Turkse importen
Hakim Ziyech weigert miljoenenvoorstellen uit Golf
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Zwemverbod in Marokkaanse rivieren na dodelijke ongevallen
Spaanse hotelreus breidt fors uit in Marokko
Vakantiedroom in Noord-Marokko spat uiteen
Graafmachines slopen illegale kramen in Al Hoceima
Gendarmerie Nador voorkomt verkoop bedorven vlees