30 januari 2018 - 15:00 - Marokko
Triestig voorval zondag in Casablanca. Een man heeft in een appartement in de wijk Sidi Moumen zelfmoord gepleegd omdat hij zijn kinderen niet meer kon voeden.
Volgens bronnen van Alyaoum24 was het 48-jarige slachtoffer vader van vijf kinderen waaronder een baby van slechts enkele maanden. De man hing zichzelf in zijn keuken op met een touw.
Het lichaam van de familievader werd door zijn vrouw gevonden. Ze was niet thuis toen hij zichzelf ophing. Ze waarschuwde onmiddellijk de hulpdiensten maar het was al te laat.
Financiële moeilijkheden zouden de man tot de wanhoopsdaad hebben gedreven. Hij was al maanden werkloos, kon zijn kinderen niet meer voeden en had daarom regelmatig ruzie met zijn vrouw. Toen het hem ook niet meer lukte om de elektriciteitsrekening te betalen besloot hij een einde te maken aan zijn leven.
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Al Hoceima in de startblokken voor bezoek Koning Mohammed VI
VS kent logistiek contract toe aan Marokko en bondgenoten
Spanningen in Al Hoceima door explosie van straathandel
Ophef in Marokko: miljardairs uit Tanger verrichten Hadj op kosten van de staat
Woningbrand in Tanger veroorzaakt grote schade
Spaanse influencers lyrisch over Marokkaanse olijfolie (video)
Tanger jaagt karren en nakkachats weg
Marokko ontpopt zich als dé datacenterhub van Afrika