Man neemt afscheid van kinderen en pleegt zelfmoord in Tanger
Een man heeft dinsdag in Tanger zelfmoord gepleegd na afscheid te hebben genomen van zijn kinderen.
30 januari 2018 - 15:00 - Marokko
Triestig voorval zondag in Casablanca. Een man heeft in een appartement in de wijk Sidi Moumen zelfmoord gepleegd omdat hij zijn kinderen niet meer kon voeden.
Volgens bronnen van Alyaoum24 was het 48-jarige slachtoffer vader van vijf kinderen waaronder een baby van slechts enkele maanden. De man hing zichzelf in zijn keuken op met een touw.
Het lichaam van de familievader werd door zijn vrouw gevonden. Ze was niet thuis toen hij zichzelf ophing. Ze waarschuwde onmiddellijk de hulpdiensten maar het was al te laat.
Financiële moeilijkheden zouden de man tot de wanhoopsdaad hebben gedreven. Hij was al maanden werkloos, kon zijn kinderen niet meer voeden en had daarom regelmatig ruzie met zijn vrouw. Toen het hem ook niet meer lukte om de elektriciteitsrekening te betalen besloot hij een einde te maken aan zijn leven.
Lees meer
Een man heeft dinsdag in Tanger zelfmoord gepleegd na afscheid te hebben genomen van zijn kinderen.
Een zwangere vrouw heeft afgelopen weekend zelfmoord gepleegd in de gemeente Oulad Sbah in Berrechid.
Een jongeman is maandag dood aangetroffen in een bos in de regio van Tanger. Hij zou uit liefdesverdriet zelfmoord hebben gepleegd.
In Ait Melloul bij Agadir heeft een zwangere vrouw van rond de dertig enkele minuten voor de iftar zelfmoord gepleegd.
Een 40-jarige vrouw heeft in Tetouan zelfmoord gepleegd omdat ze nog steeds niet was getrouwd. Ze hing zichzelf op in het ouderlijke huis.