18 juli 2021 - 12:00 - Economie
Volgens het Marokkaanse ministerie van Landbouw zullen de commerciële transacties van slachtdieren ter gelegenheid van Eid ul-Adha 1442, een omzet genereren van meer dan 12 miljard dirham.
Het grootste deel van de omzet is voor het platteland. Landbouwers kunnen hiermee de uitgaven voor andere landbouwactiviteiten dekken, met name tijdens het begin van het volgende landbouwseizoen 2021-2022, aldus het ministerie in een verklaring.
Lees ook: Flinke stijging schapenprijzen in aanloop naar Eid ul-Adha
Eid ul-Adha is de gelegenheid om de cashflow van landbouwers, voor wie het fokken van kleine herkauwers de belangrijkste bron van inkomsten is, te verbeteren, schrijft Infomédiaire. Deze inkomsten zullen helpen om de algemene economische activiteiten op het platteland te stimuleren.
Het ministerie gaat in overleg met de plaatselijke autoriteiten nauwlettend toezien op de bevoorrading van de verschillende markten en op de gezondheidstoestand van de dieren door de veterinaire diensten van het nationaal bureau voor de voedselveiligheid (ONSSA).
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Rapper Anas en Fidji Ruiz zwaargewond na ongeval in Marokko
Marokko kiest voor nieuw belastingstelsel
Royal Air Maroc floreert, Air Algérie blijft achter
Chinese auto-invasie in Marokko baart zorgen
Marokko’s kostelijke strijd om oogsten te redden
Russische diesel via Marokko naar Spanje gesmokkeld
Slim belasting besparen op je woning in Marokko
Emirates werft massaal cabinepersoneel in Marokko
Hollands groen verovert Marokko!