31 maart 2023 - 19:00 - Wereld
Egypte heeft nieuwe maatregelen genomen om de toegang tot zijn grondgebied voor Marokkaanse en andere toeristen uit landen zoals Turkije en Algerije, te vergemakkelijken.
Egypte wil toeristen een visum met meerdere inreizen van vijf jaar aanbieden en meer nationaliteiten toevoegen aan de lijst van buitenlanders die bij aankomst op het grondgebied een visum krijgen.
Lees ook: Marokko: strengere visumvereisten voor Egyptenaren?
"Een visum met meerdere inreizen wordt binnenkort gelanceerd tegen de prijs van 700 dollar, terwijl ruim 180 nationaliteiten een single entry-visum van 30 dagen bij aankomst kunnen krijgen voor 25 dollar", bevestigde Ahmed Eissa, de Egyptische minister van Toerisme, zonder meer details te verstrekken over de in aanmerking komende toeristen.
Lees ook: Deze landen zijn toegankelijk voor Marokkanen zonder visum
Turkse toeristen kunnen zonder leeftijdsbeperking een visum bij aankomst krijgen. Jongeren onder 16 jaar en 60-plussers kunnen een elektronisch toegangsvisum voor Egypte verkrijgen op het E-Visa-platform. Dezelfde mogelijkheid wordt aangeboden aan Algerijnse en Marokkaanse burgers onder voorwaarde dat ze deel uitmaken van een groep.
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Jacht op Mocro maffia-brein: Europa belooft beloning
Marokkaan verdacht van brand bij citadel Bastia
Rusland blokkeert 28 ton vis uit Marokko