28 augustus 2024 - 07:00 - Marokko
Een man die de grensovergang naar Sebta was overgestoken vanuit Marokko, is opgenomen in het academisch ziekenhuis van de enclave met vermoedelijk apenpokken. Medische bronnen hebben dit bevestigd aan Ceuta TV.
De man vertoonde symptomen van de ziekte en werd eerder deze week bij de grens in isolatie geplaatst voordat hij naar het ziekenhuis werd overgebracht. Er is een monster naar het Carlos III Instituut in Madrid gestuurd voor analyse om te bevestigen of het inderdaad gaat om het eerste geval van apenpokken in de enclave in Noord-Marokko.
Lees ook: Apenpokken: Marokko (voorlopig) gespaard
Dezelfde bronnen verzekeren dat alle maatregelen zijn genomen om contact met de mogelijke patiënt te beperken, inclusief het beschikbaar stellen van persoonlijke beschermingsmiddelen. De nationaliteit en leeftijd van de patiënt zijn niet bekendgemaakt. De resultaten van de analyse zullen de ernst van zijn geval bepalen en of hij in Sebta behandeld kan worden.
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor