Bejaarde Marokkaan door eigen dochters doodgeslagen
Een 75-jarige man is afgelopen zaterdag door zijn eigen dochters om het leven gebracht in de Marokkaanse metropool Casablanca.
2 november 2014 - 21:20 - Marokko
Een 77-jarige Marokkaan is door een soldaat in Khemisset vermoord. Het slachtoffer zou een buitenechtelijke relatie hebben gehad met de moeder van zijn moordenaar.
Het drama vond plaats in Douar Ait Hamou Ousaid, waar het lichaam van de bejaarde man in een plastieken zak werd gevonden.
Zes leden van dezelfde familie zijn bij de moord betrokken. Zij verdachten het slachtoffer ervan een relatie te hebben gehad met de 70-jarige moeder van de soldaat.
Volgens Al Akhbar werd de bejaarde man gewurgd waarna zijn lichaam in een plastieken zak op een braakliggend terrein werd gedumpt.
De moordenaar heeft zijn misdaad opgebiecht. Zijn moeder, zus, vrouw en twee broers verschenen donderdag voor de rechter.
Lees meer
Een 75-jarige man is afgelopen zaterdag door zijn eigen dochters om het leven gebracht in de Marokkaanse metropool Casablanca.
Een 20-jarige man heeft in het Marokkaanse Agadir zijn vader vermoord om zijn moeder te wreken.
Een 30-jarige soldaat werd vrijdag door de Guardia Civil in Melilla gearresteerd, voor de moord op een Marokkaanse vrouw.
In de gemeente Sidi Abderrazak, regio Khemisset, heeft een zeventiger zijn vrouw vermoord omdat ze weigerde met hem te slapen.
Een bejaarde man heeft in Oued Zem zijn vrouw met een hamer doodgeslagen omdat zij weigerde het bed met hem te delen. Hij meldde zich nadien zelf bij de politie.