8 april 2023 - 12:00 - Cultuur
De Brits-Albanese zangeres Dua Lipa was onlangs in Marokko voor de opnames van een reclamecampagne voor het parfum Libre van Yves Saint Laurent, waarvoor ze sinds 2019 het gezicht is.
Het beroemde Franse parfummerk koos voor de stad Marrakech als decor voor de campagne. Zangeres Dua Lipa deelde verschillende beelden van haar verblijf op Instagram, waaronder foto’s van een prachtige Riad, beelden van de opnames en van ontspanningsmomenten in de woestijn.
Lees ook: Actrice Zoe Saldana geniet van Marrakesh
Maar het is met name de schoonheid van de stad Marrakech die in de reclamecampagne naar voren treedt. De rode stad is de achtergrond waartegen Dua Lipa de geest van vrijheid tracht te belichamen, die het merk Yves Saint Laurent zo graag wil uitdragen.
Lees ook: Zus Cristiano Ronaldo dol op Marokko (video)
Door Marrakech te kiezen als locatie voor de shoot, treedt Yves Saint Laurent in de sporen van veel andere mode- en luxemerken, die in Marokko een onuitputtelijke bron van inspiratie vinden. De okerkleurige stad is beroemd om haar schoonheid en verfijning en wist de grootste namen uit de mode- en cultuurwereld te verleiden.
Investeren in Marokko wordt makkelijker voor diaspora
Marokko redt gewonde kapitein van Turks schip
Glory-baas: "We wisten al dat Ben Saddik de cel niet in hoefde"
Nederlandse park schenkt 500 fietsen aan kinderen in Marokko
Samskip opent snelle zeeverbinding tussen Marokko, VK en Rotterdam
Marokko reorganiseert politietop: nieuwe leiders benoemd
Releasedatum Mocro Maffia spin-off ’Tonnano’ bekend
Sandra Oh schittert in vintage kaftan op filmaffiche ’Good Fortune’
Saad Lamjarred en Asma Lmnawar op vakantie in Marbella
Spice Girl Mel B trouwt opnieuw in Marokko
Frans-Marokkaanse Koh-Lanta-deelnemer plots overleden
Real Housewives-ster: "Opnames in Marokko maakten ons ziek"
Matt Damon ontspant in Marokko na filmopnames
Nasrdin Dchar aan Koning Willem-Alexander: "Medeplichtig aan genocide Gaza"