18 maart 2014 - 22:13 - Marokko
Tanger was is in de nacht van zaterdag op zondag het toneel van gewelddadige opstoten tussen de politie, een bekende drugsdealer en zijn handlangers.
Toen de politie de dealer na zijn arrestatie in een politieauto wilden zetten in de Beni Makada wijk, vielen zijn handlangers de agenten aan met messen en stokken.
In de minuten die daarop volgden werden twee politieagenten gewond. De politie trachtte de bende nog af te schrikken door waarschuwingsschoten af te vuren, maar dat leverde niets op.
De verdachte slaagde erin om met een medeplichtige in een auto weg te vluchten, maar knalde iets verderop tegen een fontein. Hij stapte uit de auto en vluchtte te voet verder. De politie is nog steeds naar hem op zoek.
Machtsstrijd om Ceuta: Spaanse militaire reactie
Nieuwe beschuldigingen van Algerije aan het adres van Marokko
Het raadsel van Sidi El Makhfi: mysterieus graf op parkeerplaats fez
Bekende drugscrimineel "El Rubio" opgepakt in Noord-Marokko
Saad Lamjarred’s verleden houdt horrorfilm tegen
Inval in Nador legt illegale drankhandel bloot
Machtsstrijd om Ceuta: Spaanse militaire reactie
Het raadsel van Sidi El Makhfi: mysterieus graf op parkeerplaats fez
Bekende drugscrimineel "El Rubio" opgepakt in Noord-Marokko
Inval in Nador legt illegale drankhandel bloot
Hasj in suikerdozen onderschept in Noord-Marokko
Marokkaanse vondst bewijst bestaan water op Mars
Storm en hagel verwoest oogsten in Marokko
Klacht: Marokko riskeert 2,2 miljard dollar te moeten betalen