Spanje: lichaam 52-jarige Marokkaan bij strand aangespoeld
Het lichaam van een 52-jarige Marokkaan is eerder deze week op het strand van Almuñécar in het Spaanse Granada aangespoeld.
- Wereld
Het lichaam van een 18-jarige Marokkaan werd afgelopen zondag bij een strand van Fuerteventura aangetroffen. De jongen zou een klap op het hoofd hebben gekregen.
Volgens Ondafuerteventura had de jongen enkel een zwembroek aan. Zijn lichaam werd in de haven van Morro Jable uit het water gehaald. De jongen heet Rachid en komt uit Fuerteventura op de Canarische eilanden.
Rachid woonde al jaren nabij de haven. Hij behaalde er zijn baccalaureaat en speelde bij de voetbalclub Sotavento. Zijn drijvend lichaam werd door een buurtbewoner rond 10 uur ’s ochtends opgemerkt.
De Guardia civil heeft een onderzoek gestart naar de dood van de jongen. Een autopsie zal tevens duidelijkheid moeten geven over de doodsoorzaak.
Lees meer
Het lichaam van een 52-jarige Marokkaan is eerder deze week op het strand van Almuñécar in het Spaanse Granada aangespoeld.
De Spaanse politie heeft een verdachte gearresteerd voor de aanval met zuur op Kamal H., een 17-jarige Marokkaan, in het Spaanse Caspe.
Ilyas, 18-jarige Marokkaan, werd dood aangetroffen in een vluchtelingencentrum voor minderjarigen in het zuid-Spaanse Almeria.
In het Spaanse Parla is afgelopen weekend het lichaam van een vrouw in haar woning aangetroffen. Het slachtoffer werd met negen messteken omgebracht.
De Spaanse politie heeft de arrestatie aangekondigd van twee tieners voor de moord op een Marokkaanse man in Lorca.