5 oktober 2019 - 13:00 - Wereld
Het lichaam van een jonge Marokkaanse vrouw is eerder deze week in een bos in de gemeente Lomazzo, in het noorden van Italië, aangetroffen.
De partner van de vrouw werd gearresteerd en aangeklaagd voor moord. Hij had het lichaam van het slachtoffer in een vuilniszak in het bos gedumpt.
Volgens plaatselijke media is de dader rond de veertiger. Zijn nationaliteit wordt niet vermeld. Het koppel verbleef illegaal in Italië en woonde in een houten huisje nabij het bos.
De man werd toevallig gearresteerd tijdens een routinecontrole van de politie in het bos. Hij dacht dat de agenten hem het lichaam hadden zien dumpen en vertelde hen onmiddellijk dat hij de jonge vrouw had vermoord. Hij bracht de agenten vervolgens zelf naar de plek waar hij het lichaam had gelaten.
De verdachte werd in bewaring genomen. Het stoffelijk overschot van de jonge Marokkaanse werd naar het mortuarium van Como gebracht. Het lichaam zal na onderzoek naar Marokko worden gerepatrieerd om er te worden begraven.
Marokkaanse cannabistruck gestolen, eigenaar waarschuwt zelf politie
Oumi Rayane zet journalist op zijn plaats (video)
Koning Mohammed VI viert "welverdiend triomf" futsalteam
Voetbalwedstrijd Marokko-Kenia live
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Marokkaanse cannabistruck gestolen, eigenaar waarschuwt zelf politie
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko