Zoeken

Drie jaar cel voor bizarre diefstal Gucci-petten in Tanger

25 juli 2025 - 11:20 - Marokko

©

Een jongeman is in Tanger veroordeeld tot drie jaar gevangenisstraf voor diefstal. Hij had het specifiek gemunt op petten met het Gucci-logo, waarvan hij wist dat ze meestal namaak waren.

De strafrechtbank van het Hof van Beroep in Tanger achtte de twintiger schuldig aan gekwalificeerde diefstal na een reeks opmerkelijke incidenten. Volgens lokale bronnen pleegde de verdachte minstens drie diefstallen, voornamelijk in de omgeving van de Sidi Driss-wijk en de Ahlan-rotonde in Tanger. Zijn arrestatie volgde begin juli, na klachten van slachtoffers bij de veiligheidsdiensten.

Lees ook: Geldtransportmedewerkster vlucht naar Marokko met 260.000€

Tijdens de rechtszitting bekende de beklaagde zijn daden. Hij legde uit dat hij de Gucci-petten stal om ze tegen een "hoge prijs" door te verkopen, ondanks dat hij wist dat ze niet origineel waren. Dit wekte verbazing bij de rechtbank.

Lees ook: Woning Marokkaanse expat volledig leeggeroofd in Driouch

Op basis van zijn bekentenissen en de verzamelde bewijsstukken, veroordeelde de rechtbank hem tot drie jaar gevangenisstraf. De kosten van het proces werden hem ook opgelegd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2025 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team