28 augustus 2024 - 18:00 - Marokko
In Marokko is een vrouw overleden na een gewelddadige aanval met een steekwapen. De politie van Laâyoune heeft een man gearresteerd voor zijn vermeende betrokkenheid bij de moord.
Een onderzoek was geopend na de vondst van het lichaam van de vrouw in haar eigen woning. Haar lichaam vertoonde meerdere ernstige verwondingen. Na intensief onderzoek door de recherche, ondersteund door forensisch experts, werd een 47-jarige man als verdachte geïdentificeerd en kort na de misdaad gearresteerd.
Lees ook: Mysterieuze dood jonge vrouw op landgoed Marokkaanse miljardair
Het voorlopige onderzoek wijst uit dat de verdachte samen met het slachtoffer aanwezig was op een feestje waar alcohol werd gedronken. Onder invloed van alcohol zou hij haar hebben aangevallen met een steekwapen, met fatale gevolgen.
Lees ook: Vrouw in Marokko vermoord na ruzie over Facebook-berichten
De verdachte zit nu in voorarrest, samen met twee andere personen die ook onder invloed waren. Het onderzoek naar deze zaak loopt nog.
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen
Duitse investeerder miljoenenproject in Marokko door bureaucratie