Zoeken

Dounia Batma zingt op verjaardag kroonprins Moulay Hassan

7 mei 2015 - 22:00 - Cultuur

Geschreven door Laila A.

Dounia Batma gaat vrijdag op de verjaardag van Kroonprins Moulay Hassan in Salé zingen. De eerste zoon van Koning Mohammed VI wordt op 8 mei 12 jaar.

Marokkaanse website Fan News zou de informatie van Dounia Batma zelf hebben vernomen. De zangeres moest woensdag voor haar werk naar Qatar reizen en zou van daaruit een vlucht naar Marokko nemen.

Dounia Batma was in 2013 door Koning Mohammed VI tot ridder benoemd, ter gelegenheid van de 50e viering van het feest van de Jeugd. De jonge vrouw had kortgeleden ook het liedje ’Al maghrib maghribna’ aan de Koning opgedragen ter ere van zijn benoeming tot Arabische persoonlijkheid van 2015 voor gezinseenheid en sociale ondersteuning.

De jonge zangeres, tweede vrouw van de rijke Bahreini zakenman Mohamed Tork, werd bekend nadat ze in 2012 de finale van Arab Idol bereikte.

Lees meer

Dounia Batma verovert publiek Mawazine

Dounia Batma en Fadwa Maliki hebben vrijdag in Rabat tijdens het Mawazine festival het publiek veroverd met hun grootste hits. Video!

Dounia Batma bevestigt zwangerschap (video)

Het is officieel. Dounia Batma is zwanger. De jonge zangeres vertelde dat zelf in een interview met 2M.

Dounia Batma toont groot hart

Marokkaanse zangeres Dounia Batma heeft een mooie daad verricht door de repatriëring van een in Bahrein overleden Marokkaanse vrouw te betalen.

Discreet verjaardagsfeest voor Lalla Salma

Slecht twee dagen na de verjaardag van Kroonprins Moulay Hassan, heeft de koninklijke familie van Marokko zondag de verjaardag van Prinses Lalla Salma gevierd.

Dounia Batma op tournee in Marokko

Dounia Batma gaat op tournee in Marokko. De jonge zangeres deelde deze week de data van haar concerten in het koninkrijk.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team