5 juni 2020 - 18:20 - Cultuur
De criminele kamer bij het hof van beroep in Marrakech heeft maandag een verzoek verworpen van de advocaten van Dounia Batma, om de aanklacht tegen de zangeres af te wijzen.
Dounia Batma blijft als gevolg vervolgd voor haar vermeende "deelname aan het hacken van een database en het opzettelijk belemmeren van de werking ervan".
De zangeres, die enkele dagen geleden haar tweede zwangerschap aankondigde, wordt ook vervolgd wegens deelname aan de verspreiding van gegevens, foto’s en video’s van anderen zonder toestemming om hen te schaden.
Dounia Batma werd sinds het begin van het onderzoek voorwaardelijk vrijgelaten. Ze werd maandag op de zitting verwacht maar was om gezondheidsredenen afwezig. Ze zal op 11 juni door de onderzoeksrechter in Marrakech worden gehoord.
Haagse Karim slachtoffer eermoord, daders voor de rechter
Rijke Marokkanen in vizier fiscus na luxe aankopen in Europa
Aldi nodigt Marrakech uit in haar schappen
Spaanse avocadomarkt keldert door Marokko
Amerikaanse raketten voor Marokko
FIFA keurt switch Anouar Aït El Hadj naar Marokko goed
Soundos El Ahmadi nieuw jurylid Holland’s got talent
Georgina Rodríguez verrast met Arabische tatoeage (foto)
Algerijnse zanger Reda Taliani op borgtocht vrij in Marrakech
Algerijnse zanger Reda Taliani gearresteerd in Marokko
Marokko zingt voor Abdelouahab Doukkali, levende legende
Douzi mag Verenigde Staten niet in
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud veroordeeld om lachgasverslaving
Marokko beschermt zijn kaftan tegen Algerije