Marokko: zes doden tijdens viering verkiezingsoverwinning
Zes mensen zijn om het leven gekomen bij een verkeersongeval. Allen wilden de overwinning gaan vieren van hun kandidaat bij de gemeenteraadsverkiezingen in Lahri, nabij Khenifra.
27 september 2021 - 11:20 - Marokko
Bij een zwaar verkeersongeval ter hoogte van Bir Inzaran, in de regio van Dakhla, zijn zondag zes mensen om het leven gekomen.
Een auto en een vrachtwagen botsen voor een nog onduidelijke reden tegen elkaar rond 9 uur ’s ochtends op de nationale weg N°1 tussen Dakhla en Boujdour. Volgens persagentschap MAP waren vijf van de zes slachtoffers op slag dood.
Lees ook: Zwaar verkeersongeval in Marokko, 7 doden en 21 gewonden
Het zesde slachtoffer overleed kort na het ongeval aan zijn verwondingen. Alle lichamen werden naar het mortuarium van het regionaal ziekenhuis Hassan II in Dakhla gebracht.
De koninklijke gendarmerie doet onderzoek naar de oorzaken van het ongeval.
Lees meer
Zes mensen zijn om het leven gekomen bij een verkeersongeval. Allen wilden de overwinning gaan vieren van hun kandidaat bij de gemeenteraadsverkiezingen in Lahri, nabij Khenifra.
Twee mensen zijn vrijdag bij een zwaar verkeersongeval in Had Boumoussa, een buitenwijk van Fkih Ben Salah, om het leven gekomen.
Bij een zwaar verkeersongeval waarbij één enkel voertuig betrokken was, zijn afgelopen donderdag in het Marokkaanse Tata drie leerlingen omgekomen. Twee mensen raakten zwaargewond.
Bij een zwaar verkeersongeval in Dakhla zijn vrijdagavond acht leden van eenzelfde familie omgekomen. Vier andere familieleden raakten zwaargewond.
Bij een verkeersongeval op de A7 snelweg in het Franse Drôme, zijn op zaterdag 18 september meerdere Marokkanen gewond geraakt.