24 oktober 2021 - 15:40 - Marokko
Bij een zwaar verkeersongeval waarbij één enkel voertuig betrokken was, zijn afgelopen donderdag in het Marokkaanse Tata drie leerlingen omgekomen. Twee mensen raakten zwaargewond.
Het voertuig waarin de slachtoffers zaten raakte van de weg ter hoogte van Adnal in Ait Mansour, in de gemeente Ben Yacoub.
Lees ook: Zes doden bij zwaar verkeersongeval in Dakhla
Al Akhbar bericht dat de drie leerlingen op slag dood waren. Een vierde leerling en de bestuurder van de auto raakten zwaargewond. Beiden werden naar het provinciaal ziekenhuis van Tata afgevoerd.
Het onderzoek naar het dodelijk ongeval werd aan de koninklijke gendarmerie van Tassinte toevertrouwd. Salaheddine Amale, gouverneur van de provincie Tata, en regionale verantwoordelijken van het ministerie van Onderwijs bezochten de gewonden in het ziekenhuis.
Lees ook: Zoon Marokkaanse filmmaakster Narjiss Nejjar komt om bij verkeersongeval
De families van de slachtoffers en de leerlingen van de Al Massira en Akayghane middelbare scholen waar de leerlingen gingen, krijgen psychologische bijstand. Donderdag werd een minuut stilte gehouden en de Fatiha gereciteerd om de slachtoffers te herdenken.
Koning Mohammed VI onthult "Atlantisch Initiatief" voor Afrikaanse landen
Verrassend: Marokko scoort laag op gastvrijheid
Ontdekking in Marokko herschrijft einde dinosauriërs
Marokko’s nieuwe arsenaal: Drones en raketten van Israël en VS
Instagram-sensatie: Sakina Karchaoui verovert Euro 2025
Knapste politieagent van Marokko gaat viraal
Koning Mohammed VI onthult "Atlantisch Initiatief" voor Afrikaanse landen
Verrassend: Marokko scoort laag op gastvrijheid
Ontdekking in Marokko herschrijft einde dinosauriërs
Marokko’s nieuwe arsenaal: Drones en raketten van Israël en VS
Knapste politieagent van Marokko gaat viraal
Vermiste Class40 Acrobatica raceboot duikt op in Marokko
Lichaam onbekende man spoelt aan in Tanger
Marokkaanse drone schakelt Polisario-leden uit