30 december 2016 - 18:45 - Marokko
Bij een schietpartij in het Marokkaanse Mssaker in de provincie van Ouezzane zijn donderdag vier mensen omgekomen.
De dader schoot met een jachtgeweer op de slachtoffers. Volgens de plaatselijke autoriteiten raakte één persoon gewond. Persagentschap MAP meldt dat de schieter werd gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen.
Volgens Le360 is de dader lid van de gemeenteraad en van de PAM partij. Hij was sinds de afgelopen verkiezingen in conflict met de vijf slachtoffers. Ze weigerden toen voor hem te stemmen ondanks herhaaldelijke doodsbedreigingen.
De man zou een andere moord hebben willen plegen maar werd op tijd door de politie tegengehouden. Hij zou na zijn misdaad zelfmoord plegen. Tijdens zijn arrestatie werd de moordwapen en 25 kogels gevonden.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project