Dode en gewonden door ingestort gebouw in Martil
De instorting van een pand in aanbouw in het noord-Marokkaanse Martil heeft op donderdag het leven gekost aan een arbeider. Een tweede arbeider raakte ernstig gewond.
20 juni 2016 - 21:20 - Marokko
In het Marokkaanse Agadir is zaterdag een pand in aanbouw ingestort. Daarbij vielen één dode en drie gewonden.
Het dak van de tweede verdieping stortte plotseling in terwijl arbeiders aan het werk waren.
Het bouwbedrijf dat aan de nieuwbouw werkte meldt in een verklaring dat het houtstructuur dat het dak van de tweede verdieping ondersteunde onverwachts loskwam, wat voor de instorting zorgde.
Over de toestand van de gewonden is niets bekend. De politie heeft een onderzoek ingesteld naar het incident.
Lees meer
De instorting van een pand in aanbouw in het noord-Marokkaanse Martil heeft op donderdag het leven gekost aan een arbeider. Een tweede arbeider raakte ernstig gewond.
Elf mensen zijn zaterdag gewond geraakt bij de instorting van het dak van een textielatelier in Meknes.
Bij een zwaar verkeersongeval met een pick-up zijn in de regio van Agadir een dode en acht gewonden gevallen.
Bij een busongeval in de regio van Chichaoua zijn dinsdag een dode en zestien gewonden gevallen. De bus was op weg naar Agadir.
Bij een verkeersongeval op de kustweg tussen Bouznika en Mohammedia zijn maandag een dode en 22 gewonden gevallen.