Marokko: slachtoffer seksuele intimidatie heeft klacht ingetrokken
Het zou de eerste rechtszaak worden op basis van de nieuwe wet tegen seksuele intimidatie op straat in Marokko. Maar het slachtoffer heeft haar klacht ingetrokken.
10 februari 2017 - 11:08 - Marokko
De directeur van de Marokkaanse televisiezender 2M wordt al weken door een voormalige stagiaire van seksuele intimidatie beschuldigd.
Salim Cheikh ontkent de feiten. Zijn advocaat heeft dinsdag aangifte gedaan tegen de jonge vrouw voor chantage en laster.
Het vermeende slachtoffer had vorige week meerdere sms-berichten op internet gepubliceerd die ze van de directeur van 2M zou hebben gekregen. Ze deelde ook een telefonisch gesprek die ze volgens haar met Salim Cheikh heeft gehad en dreigde ermee nog meer opnames te onthullen.
Volgens Assabah werkte de jonge vrouw een tijdje als stagiaire bij 2M alvorens voor een radiozender in Marrakech te gaan werken. Ze probeerde eerder zonder succes carrière te maken als model en in de showbizwereld.
Lees meer
Het zou de eerste rechtszaak worden op basis van de nieuwe wet tegen seksuele intimidatie op straat in Marokko. Maar het slachtoffer heeft haar klacht ingetrokken.
Een Marokkaanse activiste die in België woont, beschuldigt in een video op sociale media de voorzitter van de gemeenteraad van Settat in Marokko van seksuele intimidatie.
Fati Jamali is op haar beurt het slachtoffer geworden van seksuele intimidatie. De voormalige Miss Arabische Wereld deelde dinsdag een video waarin ze over het voorval spreekt.
In Marokko trad de wet tegen seksuele intimidatie op straat een tiental dagen geleden in werking. De wet maakte al één "slachtoffer".
Na Akhbar Al Yaoum wordt ook Al Bayane getroffen door een seksuele intimidatie schandaal. Een klacht werd ingediend tegen de financiële directeur van de krant, die alle...