In Nijmegen vermoordde Marokkaanse broers in Al Hoceima begraven
De twee Marokkaanse broers die maandag in een café in Nijmegen werden vermoord, worden in Al Hoceima begraven. Hun lichamen worden zaterdag naar Marokko gerepatrieerd.
16 maart 2016 - 17:10 - Nederland
De autoriteiten hebben meer details vrijgegeven over de opzettelijke aanrijding van een muzikant op maandag in Marrakech. De hoofdverdachte wordt deze week nog door de procureur generaal gehoord.
De 32-jarige Spaanse Marokkaan zal naar verwachting worden vervolgd voor moord met voorbedachte rade.
Het slachtoffer, Aboubakr El Kaddouri, 23, beter bekend als Jade, werd aangereden na een ruzie met drie mensen in een café. Hij overleed nog voor de aankomst van de hulpdiensten. Na de opzettelijke aanrijding pleegde de hoofdverdachte vluchtmisdrijf. Hij werd enkele uren later echter door de politie teruggevonden en gearresteerd.
Volgens verschillende media was de bestuurder dronken op het moment van de feiten. Ook blijkt dat hij alleen in de auto zat. De andere verdachten die bij de ruzie betrokken waren, twee Marokkaanse Nederlanders volgens de media, zaten niet in de auto. Zij worden nog steeds gezocht.
Lees meer
De twee Marokkaanse broers die maandag in een café in Nijmegen werden vermoord, worden in Al Hoceima begraven. Hun lichamen worden zaterdag naar Marokko gerepatrieerd.
De 3-jarige Nassim uit Breda overleed woensdagnamiddag na door een auto te zijn aangereden. De dader vluchtte na het ongeval weg.
De Guardia Civil heeft een 51-jarige Spanjaard gearresteerd voor de mishandeling van twee Marokkaanse mannen. De politie gaat uit van een racistische aanval.
De Marokkaanse politie heeft enkele dagen geleden de directeur van een middelbare school in Laayoune gearresteerd. De man was dronken de meisjesslaapzaal van het internaat...
In het Marokkaanse Fez is zaterdag een gendarme door een auto aangereden. Het ongeval gebeurde tijdens een politiecontrole op een twintigtal kilometers van de stad.