Zoeken

Meer details over opzettelijke aanrijding Marrakech

- Nederland

Geschreven door Laila A.

De autoriteiten hebben meer details vrijgegeven over de opzettelijke aanrijding van een muzikant op maandag in Marrakech. De hoofdverdachte wordt deze week nog door de procureur generaal gehoord.

De 32-jarige Spaanse Marokkaan zal naar verwachting worden vervolgd voor moord met voorbedachte rade.

Het slachtoffer, Aboubakr El Kaddouri, 23, beter bekend als Jade, werd aangereden na een ruzie met drie mensen in een café. Hij overleed nog voor de aankomst van de hulpdiensten. Na de opzettelijke aanrijding pleegde de hoofdverdachte vluchtmisdrijf. Hij werd enkele uren later echter door de politie teruggevonden en gearresteerd.

Volgens verschillende media was de bestuurder dronken op het moment van de feiten. Ook blijkt dat hij alleen in de auto zat. De andere verdachten die bij de ruzie betrokken waren, twee Marokkaanse Nederlanders volgens de media, zaten niet in de auto. Zij worden nog steeds gezocht.

Lees meer

Nasim (3) uit Breda doodgereden, dader pleegt vluchtmisdrijf

De 3-jarige Nassim uit Breda overleed woensdagnamiddag na door een auto te zijn aangereden. De dader vluchtte na het ongeval weg.

Marokkaanse Nederlanders veroorzaken opzettelijke aanrijding in Marrakech

Drie Nederlandse Marokkanen worden in Marrakech van een dodelijk ongeval met vluchtmisdrijf verdacht. Het 23-jarige slachtoffer had kort voor het ongeval ruzie gehad met de drie...

Politieman doodgereden in Fez

In het Marokkaanse Fez is zaterdag een gendarme door een auto aangereden. Het ongeval gebeurde tijdens een politiecontrole op een twintigtal kilometers van de stad.

Marokkaanse politie ontkent opzettelijke aanrijding agenten

Politiebronnen hebben de opzettelijke aanrijding van drie agenten door een taxichauffeur in Casablanca ontkend.

Marokkanen slachtoffer racistische aanval in Spanje

De Guardia Civil heeft een 51-jarige Spanjaard gearresteerd voor de mishandeling van twee Marokkaanse mannen. De politie gaat uit van een racistische aanval.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team