12 juni 2017 - 13:40 - Wereld
Honderden mensen hebben zaterdag in Den Haag gedemonstreerd om hun steun te uiten aan de beweging Hirak en de protesten in de Rif.
De demonstranten riepen slogans waarin ze het einde van de gerechtelijke procedure tegen de mensen die tijdens demonstraties in de Rif werden gearresteerd en de vrijlating van de leider van Hirak Nasser Zefzafi eisen.
Er werden Riffijnse- en Amazigh vlaggen en portretten van Abdelkrim Al Khattabi gezien. Onder toezicht van de politie liepen de betogers op de belangrijkste lanen van Den Haag richting de ambassade van Marokko.
Niet alleen in Nederland werd er afgelopen weekend voor de Rif gedemonstreerd. Ook in Frankrijk, België en Spanje werden demonstraties georganiseerd.
Marokko betrapt Algerijnen met valse paspoorten
Onbekende ziekte doodt schapen en geiten in Marokko
Marokko in nieuwe Arabische "NAVO"-strijdmacht?
Koning Mohammed VI zorgt voor repatriëring kabelbaanslachtoffer Lissabon
Ryanair’s geheime wapen voor recordwinsten? Vluchten naar Marokko
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Eurostat: Marokko in top drie, Algerije afwezig
Hoe de Mocro maffia de grootste bedreiging van Nederland werd
Marokkaanse aangerand in kliniek in India, arts opgepakt
Rekening van 38.000 euro na weekje Marokko, Orange reageert
Harde aanpak Marokkanen op luchthaven Istanbul
Oorlogsschepen escorteren jacht bij Ceuta, Koning Mohammed VI aan boord?
Gevaarlijke Marokkaanse tomaten van de markt gehaald in Nederland
Marokkaan vrijgelaten na miljoenenroof in Duitsland: "Onvoldoende bewijs"