12 juli 2016 - 18:46 - Economie
Franse sportketen Décathlon gaat in de komende jaren een twintigtal winkels in Marokko openen. Dat liet de CEO van de groep begin vorige week weten.
Een overeenkomst werd hierover ondertekend tijdens de presentatieceremonie van het nieuw plan voor de bevordering van investeringen in Marokko in het bijzijn van Koning Mohammed VI.
De overeenkomst werd door de CEO van Décathlon, Sanchez de Borja, minister Moulay Hafid Elalamy van Handel en Industrie en minister Mohamed Boussaid van Financiën ondertekend.
Décathlon gaat in totaal 26 winkels in Marokko openen en zijn magazijn in de vrije zone van Tanger Med uitbreiden voor een investering van 163 miljoen dirham.
In totaal zal de groep 11.000 nieuwe banen in Marokko creëren. Décathlon gebruikt reeds 300 mensen in het land, waar het vier winkels en twee magazijnen bezit.
Auto bekogeld om ex-vriendin te "redden" in Marokko (video)
Hitte en droogte voeden vlammenzee in Noord-Marokko
Celstraf na aanrijding kleine Ghita op strand in Marokko
Slimme truc met notaris gebruikt om miljoenen aan belasting te ontduiken in Marokko
Handlangers drugsbaron Mohamed Amra door Marokko uitgeleverd
Marokko stopt met woonvergunningen voor onafgebouwde huizen
Hogere belasting op komst voor grondbezitters in Marokko
Ouezzane krijgt economische zone voor 8000 ambachtslieden
Marokko grootmacht in blauwe bessen geworden
Dirham onder druk door euro, maar reserves groeien gestaag
Ecuador wil rijstoverschot in Marokko dumpen
Investeren in Marokko wordt makkelijker voor diaspora
Een bedrijf starten in Marokko? Fiscale verplichtingen!
Grote Spaanse hotelgroep vestigt zich in Marokko