Zoeken

Dader aanslag Brussel Centraal waarschijnlijk in Marokko begraven

16 juli 2017 - 19:30 - België

Geschreven door Laila A.

Oussama Zariouh zal waarschijnlijk in Marokko worden begraven. Volgens Belgische media wordt de dader van de mislukte aanslag in het treinstation Brussel Centraal niet in België begraven.

Een aanvraag werd ingediend om het lichaam van de 35-jarige Marokkaan naar Marokko te repatriëren en te begraven. De familie van Zariouh is afkomstig uit het noorden van het land.

Oussama Zariouh werd in juni dit jaar door militairen in het Belgische station doodgeschoten nadat hij een bom liet afgaan. De jongeman uit Molenbeek had een reiskoffer met een spijkerbom bij zich. De bom ontplofte niet maar het ontstekingsmechanisme ging wel af, wat twee explosies veroorzaakte. Bij de mislukte aanslag vielen geen slachtoffers.

Lees meer

Geen Marokkanen bij slachtoffers aanslag Barcelona

Volgens voorlopige gegevens vielen er donderdagnamiddag bij de aanslag in Barcelona geen Marokkaanse slachtoffers.

Eerbetoon aan Loubna Lafquiri, Marokkaanse slachtoffer aanslag Brussel

Twee jaar na de aanslagen in Brussel waarbij Loubna Lafquiri omkwam, is de Belgische Marokkaanse in haar wijk Molenbeek herdacht.

Aanslag Brussel: plein hernoemd naar Marokkaanse slachtoffer

Loubna Lafquiri kwam op 22 maart 2016 om bij een aanslag in de Belgische hoofdstad Brussel. De wijk Molenbeek wil als eerbetoon een plein naar haar benoemen.

Aanslag Londen: Marokkaan bij verdachten

Minder dan 48 uur na de dodelijke aanslag in Londen stelt Scotland Yard de drie daders te hebben geïdentificeerd.

Steeds meer moslims kiezen ervoor om in België te worden begraven

Moslims in België kiezen er steeds meer voor om in hun gastland te worden begraven. Vooral in de regio van Brussel is het aantal islamitische begrafenissen sterk gestegen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team