2 september 2016 - 15:40 - Marokko
Vier bekende criminelen hebben in het Marokkaanse Meknes een gepensioneerde politieman met een mes aangevallen. De agent had, toen hij nog werkte, een onderzoek geleid naar zijn belagers in verband met een schattenroof.
Volgens Al Akhbar werd het slachtoffer in de keel gesneden maar overleefde wonderlijk genoeg de aanval.
De agent werd op weg naar huis door de vier mannen omsingeld en ondervraagd over zijn rol in het onderzoek. Toen hij weigerde mee te werken werd zijn keel opengesneden.
Een getuige belde onmiddellijk de hulpdiensten waardoor de agent kon worden gered. Hij bleef drie uur in de operatiekamer.
Andere getuigen zouden één van de daders hebben herkend en zijn naam aan de politie hebben gegeven. De informatie leidde de politie tot de vier verdachten. Allen werden gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen. Ze vertelden na hun arrestatie dat ze de aanval lang op voorhand hadden voorbereid.
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor