Zoeken

Consulaat van Marokko in Duitsland ontvangt brief met poeder

- Wereld

Geschreven door Nawel Serdouni

Bij het consulaat-generaal van Marokko in het district Golzheim in het Duitse Düsseldorf is maandag een brief met witte poeder ontvangen.

Een werknemer van het consulaat opende de brief waarin ook een cd was. Hij klaagde daarop over hevige jeuk waardoor werd gedacht dat de poeder giftig was.

De hulpdiensten werden erbij geroepen maar al snel bleek dat de jeuk het signaal was van een opkomend hartaanval. De medewerker werd onmiddellijk naar het ziekenhuis afgevoerd. Dat bericht WDR.

De Duitse politie heeft uit voorzorg een onderzoek gestart naar de brief en de CD.

Lees meer

Marokko: Schengen visa voor 60.000 dirham verkocht

Vier verdachten worden in Marokko vervolgd voor hun vermeende deelname aan de verkoop van Schengen visa die door het consulaat van Spanje in Rabat werden afgegeven.

Consulaat Marokko Rotterdam gesloten door coronagevallen

Het consulaat van Marokko in Rotterdam is maandagavond door de gezondheidsdiensten gesloten na de ontdekking van coronabesmettingen onder het personeel.

Verdachte verschanst zich in consulaat van Marokko in Turijn (foto’s)

Een man heeft zich woensdag in het consulaat van Marokko in Turijn verschanst in een poging om aan de politie te ontsnappen.

Anthrax-alarm na poederbrieven aan moskee Brussel

Bij de Grote moskee van Brussel is donderdagmiddag een anthrax-alarm afgekondigd nadat brieven met een verdachte poeder aan de moskee werden bezorgd.

Marokko sluit consulaat in Montreal

Om de verspreiding van het coronavirus tegen te gaan heeft het Marokkaanse consulaat-generaal in Montreal besloten om tijdelijk haar deuren te sluiten. Verschillende werknemers...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team