Zoeken

Groot alarm bij consulaat van Marokko in Lille

24 februari 2020 - 13:50 - Wereld

Geschreven door Fouad Badel

Een jogger heeft voor enige paniek en chaos gezorgd in de Bourgogne straat in Lille, waar het Marokkaans consulaat gevestigd is.

Meerdere getuigen belden de politie over een mogelijke aanslag. Allen deden melding van de aanwezigheid van een man met een bomgordel op enkele meters van het consulaat van Marokko.

Het leek volgens voorbijgangers of de rennende man een kogelvrije vest of een bomgordel aan had.

Bij aankomst van de politie werd de straat ontruimd en de man overmeesterd. Al snel bleek dat de man gewoon aan het joggen was en een vest met een militaire print droeg.

Lees meer

Gestrande Marokkanen opgepakt in Turkije

Tientallen Marokkanen die al vier maanden in Turkije vastzitten, eisen hun onmiddellijke repatriëring. Om hun onvrede te uiten verblijven ze allen sinds een tiental dagen in...

Groot alarm op Spaanse consulaat Tetouan

Een Eritrese burger werd woensdag bij de ingang van het Spaanse consulaat in Tetouan gearresteerd met een ultramoderne camera.

Frankrijk: man loopt Marokkaans consulaat binnen en valt ambtenaren aan

Twee ambtenaren van het consulaat van Marokko in Lille, in het noorden van Frankrijk, zijn dinsdag door een woedende bezoeker aangevallen.

Marokkaan in Libië komt om bij bombardement

Een in Libië gevestigde Marokkaan is afgelopen zaterdag om het leven gekomen bij een bombardement in het oosten van Tripoli.

Voorlopige oplossing gevonden voor gestrande Marokkanen in Turkije

Ruim duizend Marokkanen zijn in Turkije gestrand als gevolg van het besluit van Marokko om de grenzen en het luchtruim te sluiten.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team