4 december 2018 - 20:00 - Marokko
De politie heeft afgelopen weekend in Marrakech een criminele organisatie opgerold die gespecialiseerd was in de smokkel van cocaïne.
Een lid van de organisatie tegen wie een nationaal arrestatiebevel was uitgevaardigd werd als eerste gearresteerd. Hij was op het moment van zijn arrestatie samen met een vrouw en had negen rollen cocaïne en een geldbedrag afkomstig van de verkoop van drugs bij zich. Dat bericht de nationale veiligheidsdienst DGSN.
De verdachte, die werd gezocht voor drugssmokkel, leidde de politie tot zijn leverancier in de wijk Abwab Guéliz.
Alle verdachten werden in voorlopige hechtenis genomen en aangeklaagd voor drugshandel en buitenechtelijke relaties. De politie is op zoek naar andere verdachten.
Wali Casablanca pakt door: 10 dagen of sloop
Royal Air Maroc zet extra vluchten in voor Marokkanen in Europa
Fransen ter dood veroordeeld in Marokko
Marokko breekt exportrecord frambozen
Marokko wordt spil in productie Boeing 737 MAX
Droogte dwingt Marokko tot drastische maatregelen
Wali Casablanca pakt door: 10 dagen of sloop
Fransen ter dood veroordeeld in Marokko
Marokko wordt spil in productie Boeing 737 MAX
Droogte dwingt Marokko tot drastische maatregelen
Bouwsector Marokko kraakt onder druk van WK-projecten
Nieuwe politiebazen in Marokko, ook in Nador en Tetouan
Strandvakanties verpest in Marokko
Klopjacht eindigt met arrestatie topcrimineel in Tetouan