18 september 2023 - 17:00 - Sport
David Moyes, de manager van West Ham, heeft zijn ongenoegen geuit over de Marokkaanse international Nayef Aguerd na de nederlaag van de Hammers tegen Manchester City (1-3) op zaterdag.
Manchester City versloeg West Ham op hun eigen veld afgelopen zaterdag tijdens de vijfde speeldag van de Premier League. Hoewel ze met 1-0 voor stonden bij de rust, waren de spelers van David Moyes minder aanvallend in de tweede helft. Na de rust begonnen de mannen van Pep Guardiola het spel te domineren, met een eerste doelpunt in de 46e minuut. De wedstrijd eindigde uiteindelijk in een 1-3 nederlaag voor West Ham.
Lees ook: Nayef Aguerd weigerde dik salaris in Saoedi-Arabië
Na de wedstrijd sprak David Moyes zijn teleurstelling uit. "Ik was meer teleurgesteld door het tweede doelpunt," zei hij in een verklaring aan de website van West Ham. "Ik dacht dat het tweede doelpunt ondermaats was." Door een defensieve fout van Nayef Aguerd scoorde Bernado Silva in de 76e minuut. De Marokkaanse international sprong veel te vroeg om een bal in het strafschopgebied weg te werken. De coach van de Hammers lijkt de Marokkaanse speler verantwoordelijk te houden voor de nederlaag van de club.
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko