Paniek in toestel Ryanair Oujda-Brussel (video)
De passagiers van een vlucht van Ryanair tussen Oujda en Brussel hebben zondag de schrik van hun leven gehad. Het vliegtuig werd flink heen en weer geschud tijdens de reis.
30 augustus 2018 - 15:20 - België
Op een toestel van Royal Air Maroc tussen Tanger en Brussel is maandag chaos ontstaan vanwege een probleem met de airconditioning.
Passagiers vertelden aan Belgische media dat de temperatuur bij het instappen op de luchthaven van Tanger heel hoog was. Al snel ontstond er paniek en begonnen er kinderen te huilen.
Volgens de slachtoffers vroeg de bemanning aan de passagiers om op hun plaats te blijven. Toen enkele mensen onwel werden werd het toestel ontruimd.
"We kregen geen lucht meer, de bemanning had moeite om de passagiers kalm te houden. Er ontstonden ruzies omdat kinderen huilden en krijsten. Meerdere mensen werden onwel. Ik heb een baby van vijf maanden, we kregen zijn maxi cosy niet eens mee.", zegt Sofiane, één van de passagiers.
Fatiha, nog geschokt, bevestigt het incident. "Toen we het vliegtuig instapten was de temperatuur heel hoog. We konden niet meer ademen. Er was geen lucht".
Lees meer
De passagiers van een vlucht van Ryanair tussen Oujda en Brussel hebben zondag de schrik van hun leven gehad. Het vliegtuig werd flink heen en weer geschud tijdens de reis.
Een toestel van Royal Air Maroc dat dinsdag vanuit Brussel naar Casablanca moest vliegen werd ontruimd na een bommelding op de luchthaven Brussels Airport.
Een dronken vrouw heeft zaterdag voor chaos gezorgd op een vlucht tussen Tanger en Barcelona in Spanje.
Nieuw incident voor Royal Air Maroc. Een toestel van de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij kreeg maandag pech tijdens een vlucht.
De passagiers van een vlucht van Royal Air Marokko vertrokken woensdag na anderhalve dag wachten op Schiphol eindelijk naar Marokko...