Zoeken

Celstraf voor man die aanslag op kantoren 2M wilde plegen

4 februari 2018 - 20:00 - Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

Het hof van beroep in Salé heeft een verdachte die aanslagen tegen de kantoren van televisiezender 2M had gepland, tot een strenge celstraf veroordeeld.

De 30-jarige verdachte afkomstig uit Chefchaouen had regelmatig contact met strijders van Daesh in het Midden-Oosten.

Al Akhbar bericht dat hij aanslagen plande tegen de zender maar ook tegen meerdere politiekantoren, joodse Marokkanen, ambassades en rechters.

De verdachte, die een tijdlang illegaal in Spanje woonde alvorens naar Marokko terug te keren, werd tot zes jaar gevangenisstraf veroordeeld.

Lees meer

Marokko: tot drie jaar celstraf voor terrorisme

De criminele kamer bij het hof van beroep in Salé heeft donderdag vier verdachten tot gevangenisstraffen veroordeeld voor terrorisme.

Marokko: tot 5 jaar cel voor terreurverdachten

De antiterrorisme rechtbank van Salé heeft vrijdag van 1 tot 5 jaar gevangenisstraf uitgesproken tegen meerdere terreurverdachten.

Marokkanen aanslagen Barcelona veroordeeld

Vijf leden van een terroristische cel van Daesh zijn door het nationaal gerechtshof (Audiencia Nacional) van Spanje tot gevangenisstraffen gaande van 8 tot 12 jaar veroordeeld.

Celstraf voor terreurverdachte die door Tunesië naar Marokko was uitgezet

De antiterrorisme rechtbank in Salé heeft een jonge terreurverdachte die door Tunesië naar Marokko was teruggestuurd, tot vijf jaar gevangenisstraf veroordeeld.

Marokko: 10 terreurverdachten tot strenge celstraffen veroordeeld

In Marokko zijn opnieuw tien verdachten voor terrorisme veroordeeld. De straffen gaan van 4 tot 12 jaar gevangenis.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team