Zwanger meisje van 13 pleegt zelfmoord in Marokko
Een meisje van slechts 13 jaar heeft enkele dagen geleden zelfmoord gepleegd in Marrakech. Het kind was zwanger.
4 december 2016 - 16:30 - Marokko
De rechtbank van Marrakech heeft deze week voor onbegrip gezorgd door een pedofiel tot slechts twee jaar gevangenisstraf te veroordelen. De man verkrachtte herhaaldelijk het 11-jarig zusje van zijn vrouw.
Volgens Al Akhbar werd de 40-jarige verdachte gearresteerd nadat het meisje aan haar leerkracht over de misbruiken had verteld.
De ouders van het kind kwamen begin dit jaar om bij een verkeersongeval. Het meisje woonde sindsdien bij haar zus en haar man. Het meisje vertelde aan de politie dat hij haar voor het eerst had verkracht op de dag dat haar ouders waren overleden.
De mensenrechtenvereniging AMDH eist een nieuw onderzoek naar de zaak. Volgens de organisatie waren meerdere familieleden van het kind op de hoogte van de misbruiken.
Lees meer
Een meisje van slechts 13 jaar heeft enkele dagen geleden zelfmoord gepleegd in Marrakech. Het kind was zwanger.
De politie heeft zaterdagnamiddag een 4-jarig meisje teruggevonden dat de dag ervoor in Larache was ontvoerd.
De rechtbank van Fkih Bensaleh heeft dinsdag een Amerikaanse pedofiel tot twee jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de misbruik van een meisje van 9 jaar in de regio.
In de regio van Assilah is een 36-jarige man tot een gevangenisstraf veroordeeld omdat hij een traditioneel huwelijk had aangegaan met een 14-jarig meisje en haar zwanger had...
Een vrouw is door de rechtbank van Meknes tot 30 jaar cel en een schadevergoeding van 120.000 dirham veroordeeld voor de moord op haar man. Haar minnaar kreeg vijf jaar celstraf.