Frankrijk geeft bouw monorail Casablanca niet op
Frankrijk wil koste wat het koste de nieuwe monorail in Casablanca bouwen. De werken moeten volgend jaar beginnen.
18 augustus 2013 - 20:00 - Cultuur
Eind volgend jaar wordt in Casablanca een nieuwe prehistorisch park geopend. Dat kondigde het Marokkaanse ministerie van Cultuur vrijdag aan.
Het ministerie heeft in december vorig jaar een aanbesteding uitgeschreven voor de bouw van het park.
Een haalbaarheidsstudie en een architecturaal onderzoek werden intussen al uitgevoerd. De bouwwerken moeten in de komende weken starten.
Het ministerie wil de openingen van het prehistorisch park doen samenvallen met de opening van het Sindibad pretpark in Casablanca.
De Marokkaanse metropool is verschillende sites van wetenschappelijke en historische waarde rijk. Om dit erfgoed te beschermen zoekt het ministerie van Cultuur naar partnerschappen met buitenlandse instellingen, om opgravingen uit te voeren en de archeologische vondsten te behouden.
Lees meer
Frankrijk wil koste wat het koste de nieuwe monorail in Casablanca bouwen. De werken moeten volgend jaar beginnen.
Adel Taarabt is door de coach van Queens Park Rangers van een trainingskamp in de Engelse Devon weggestuurd, door zijn slechte houding.
Park Jae-Song alias Psy, auteur van de Zuid-Koreaanse hit "Gangnam Style", komt naar Mawazine in Rabat voor 15 miljoen dirham.
De emir van Qatar, Sjeik Hamad bin Khalifa Al Thani, gaat een nieuw Disneylandachtige pretpark vlakbij Casablanca financieren.
Adel Taarabt is door Fulham voor een jaar met koopoptie gehuurd van Queens Park Ranger. De Marokkaanse international bevestigde dit zelf.