20 februari 2025 , 11:20 - Fouad Badel - Sport
Remco Evenepoel en zijn vrouw Oumi Rayane verschenen maandag op de filmpremière van ‘Patsers’ in Antwerpen in opvallende outfits van het luxemerk "Casablanca Paris".
Oumi droeg een top van 190 euro, terwijl Remco de show stal in een bomberjack van 1700 euro, versierd met borduursels van onder andere de olympische fakkel, Griekse letters en citaten van Cicero, meldt Het Nieuwsblad.
Lees ook: Mike Tyson gekleed door Marokkaanse ontwerper
Casablanca Paris, opgericht in 2018 door de Frans-Marokkaanse ontwerper Charaf Tajer, staat bekend om zijn zijden overhemden, felle kleuren en samenwerkingen met merken als New Balance en Bulgari. De populariteit van het merk steeg enorm na de razendsnel uitverkochte sneakercollectie met New Balance.
Het merk haalt inspiratie uit de tenniswereld, wat zich uit in het gebruik van tenniswit, badstof en sportieve ontwerpen. De kleding is echter vooral bedoeld voor ontspanning en om mee te pronken, wat goed aansluit bij de levensstijl van topsporters zoals Remco Evenepoel.
Lees ook: Nieuw Marokkaans ontwerp voor New Balance sneakers
Casablanca Paris wordt ook wel ‘de Hermès van Gen Z’ genoemd en is populair bij zowel echte als fictieve sporters. Actrice Zendaya droeg de kleding in de film ‘Challengers’ en tijdens de promotietour. Ook topmodellen Gigi Hadid en Kendall Jenner, bokser Mike Tyson en Viktor Verhulst werden al gespot in Casablanca.
Washington steunt Marokkaans leger met miljoeneninjectie
Verborgen camera onthult drama in Marokkaans-Turks gezin
Vrouw eist geld van Tanger na pijnlijke val op straat
Begindatum Ramadan 2026: wat zegt Saoedi-Arabië
X Factor-ster Chico Slimani verliest fortuin door fraude in Dubai
Nieuwe Epstein-onthulling: geheim vastgoedplan in Marokko met Franse oud-minister
Spaanse steden ruziën om WK-finale, Marokko bouwt intussen door
Juridische aanval Marokko op Afrika Cup-titel mislukt
Voetbalbond Marokko wil streep door startdatum Afrika Cup
AFCON-finale 2026: Marokko klaagt CAF aan en gaat in beroep
Mega-ruil tussen En-Nesyri en Kanté mislukt, Fenerbahçe woedend
Marokko kiest voor Madrid: Leeuwen van de Atlas naar Spanje
Hakim Ziyech hekelt arbitrage in Afrikaans toernooi
Marokko behoudt organisatie WAFCON na Zuid-Afrikaans "misverstand"