Zoeken

Burger King opent restaurants langs snelwegen Marokko

24 september 2015 - 22:46 - Economie

Geschreven door Laila A.

Burger King heeft een overeenkomst gesloten met Vivo Energy, die de Shell tankstations in Marokko beheert, om restaurants langs de snelwegen te openen.

De fastfood gigant heeft reeds een nieuw restaurant geopend op de snelweg tussen Rabat en Casablanca, net na de tolweg van Bouznika.

Burger King bezit nu dus vier restaurants in Marokko. De groep weigert voor nu te communiceren over de komende openingen.

In 2014 had de Amerikaanse fastfoodketen een eerste restaurant in Marokko gevestigd. Deze werd net over de McDonald’s op de zeer bezochte zeedijk van Casablanca geopend. De King heeft nog veel werk om zijn eeuwige tegenstander in te halen. McDonald’s heeft namelijk al 36 restaurants in Marokko.

Lees meer

Quick is terug in Marokko

Quick is terug in Marokko. Na een mislukte poging enkel jaren geleden heeft de fastfoodketen vandaag een eerste restaurant in Rabat geopend.

Duitse kabelfabrikant vestigt zich in Kenitra: 2200 nieuwe banen

Duitse kabelfabrikant Kroschu gaat in de komende maanden een nieuwe fabriek openen in de vrije zone van het Marokkaanse Kenitra.

Quick gaat 2000 mensen aanwerven in Marokko

De eerste Quick restaurant heeft donderdag in de wijk Agdal in Rabat zijn deuren geopend. De fastfoodketen wil in de komende 5 jaar nog een vijftiental restaurants in Marokko...

Binnenkort McDonald’s langs Marokkaanse snelwegen

Amerikaanse fastfoodketen McDonald’s gaat zeer binnenkort nieuwe restaurants openen langs Marokkaanse snelwegen.

Eerste McDonald’s langs Marokkaanse snelwegen open

McDonald’s heeft zijn eerste restaurants langs snelwegen in Marokko geopend. De fastfoodgigant wil massaal investeren in het land.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team