Brussels Airlines opent winterroute naar Marokko
De Belgische luchtvaartmaatschappij Brussels Airlines gaat een nieuwe route naar Marokko openen als onderdeel van het winterprogramma 2021.
11 april 2020 - 13:40 - Economie
Brussels Airlines heeft besloten om na de coronavirus pandemie de vluchten naar acht bestemmingen definitief te stoppen, waaronder Marrakech.
Belga bericht dat Brussels Airlines minstens tot eind maart 2021 niet meer naar Marrakech zal vliegen vanwege een contractbreuk met het bedrijf CityJet dat tot nu toe de vluchten verzorgde.
Naast Marrakech werden ook vluchten naar zeven andere populaire toeristische bestemmingen in de wereld definitief afgeschaft. De vraag is te laag volgens een woordvoerder van de luchtvaartmaatschappij. "Populair en rendabel zijn twee heel verschillende zaken", aldus de woordvoerder.
De luchtvaartmaatschappij bericht tevens dat de vluchten vanaf 15 mei geleidelijk aan zullen hernemen met een "kleiner maar stabiel aanbod".
Lees meer
De Belgische luchtvaartmaatschappij Brussels Airlines gaat een nieuwe route naar Marokko openen als onderdeel van het winterprogramma 2021.
Air France, Franse luchtvaartmaatschappij, heeft op haar website de hervatting van de vluchten naar Marokko en meerdere andere landen in Noord-Afrika aangekondigd.
Brussels Airlines zal zeker tot 2022 niet meer naar Marokko vliegen. Dat laat de luchtvaartmaatschappij zelf in een persverklaring weten.
Na een aarzelend zomerseizoen, verwacht Brussels Airlines voor de komende maanden een stijging van de vraag naar Marokko. De luchtvaartmaatschappij wil aan deze vraag voldoen...
Om de werklast van het personeel te verminderen, zal Brussels Airlines deze zomer bijna 700 vluchten schrappen, waaronder ook vluchten naar Marokko.