Zoeken

Broer vermiste Marouane in hongerstaking in haven Al Hoceima

28 juni 2025 - 12:10 - Marokko

©

De haven van Al Hoceima ontving maandagavond de eerste veerboot van rederij Armas, vol met Marokkanen die in het buitenland wonen en hun voertuigen. Dit markeert de start van "Operatie Marhaba" 2025. Tegelijkertijd begon Mohamed El Mokadim, de broer van de vermiste Marouane El Mokadim, een hongerstaking bij de haven.

De veerboot, met 122 leden van de Marokkaanse diaspora en 46 voertuigen aan boord, kwam aan als onderdeel van de jaarlijkse Operatie Marhaba, die Marokkanen in het koninkrijk verwelkomt. De aankomst werd echter overschaduwd door de actie van Mohamed El Mokadim.

Lees ook: Marouan nam jaar geleden de veerboot maar kwam nooit aan

Zijn hongerstaking is een protest tegen de rederij, die volgens hem al veertien maanden zwijgt en zijn oproepen tot duidelijkheid over de verdwijning van zijn broer negeert. De familie wil met deze actie de aandacht vestigen op de zaak en hoopt zo antwoorden te krijgen over het lot van Marouane.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2025 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team