23 september 2019 - 19:50 - Sport
Peter Beardsley, reserve coach van Newcastle in Groot-Brittannië, is voor een periode van 32 weken geschorst wegens racisme tegen meerdere spelers van Magpies.
De verantwoordelijken van de club wilden niet wachten tot het einde van het onderzoek van de Britse voetbalbond en hadden Beardsley al voor de schorsing ontslagen.
Beardsley (58) was sinds maart dit jaar het onderwerp van een onderzoek van de voetbalbond. Magpies had zijn klacht intussen ingetrokken.
De voormalige Britse international werd vervolgd na een Afrikaanse speler een aap te hebben genoemd en meerdere andere racistische uitspraken tegen reservespelers van Newcastle, waaronder Yasin Ben El-Mhanni.
Peter Beardsley werd op 6 maart ontslagen als reservecoach. Hij heeft nu tot 12 april de tijd om in beroep te gaan tegen het besluit van de voetbalbond om hem te schorsen.
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten