30 juni 2022 - 10:20 - Marokko
Marokko heeft geweigerd om toestemming te geven aan een Brits cruiseschip dat wilde aanmeren in de haven van Tanger, omdat er een coronauitbraak was aan boord van het schip.
Het cruiseschip van de Britse maatschappij "Fred Olsen" kwam uit de Italiaanse stad Cagliari en wilde aanmeren in de haven van Tanger. Aan boord bevonden zich in totaal zo’n 600 passagiers, waarvan 170 positief werden getest op het coronavirus.
Lees ook: Cruiseschip geweigerd in haven Tanger
De autoriteiten van Tanger hebben besloten het schip niet aan te laten meren in de haven van de stad Tanger, uit vrees voor de verspreiding van de covid-19-pandemie, meldt de website Alyaoum24.
Lees ook: Cruiseschepen keren terug naar Marokko
Het is niet de eerste keer dat Marokko weigert een schip aan te laten meren in de haven van Tanger. Op 7 juni werd het Duitse cruiseschip Mein Schiff Herz, dat als één van de grootste toeristische veerboten in de wereld wordt beschouwd, ook belet om aan te meren in de haven van Tanger Stad, omdat er coronabesmettingen waren geconstateerd.
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Strenge controle op brandstof in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?