Cocaïnesmokkel verijdeld op luchthaven Marrakech
Een Braziliaanse man is zondag door de politie op de luchthaven Marrakech Menara gearresteerd voor drugssmokkel.
28 januari 2019 - 10:00 - Marokko
Een Braziliaanse man is zaterdag op het vliegveld van Casablanca aangehouden met 81 bolletjes cocaïne in zijn maag.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN kwam de man in Marokko aan op een vlucht van Sao Paolo in Brazilië. Hij wilde op een andere vlucht naar Parijs stappen toen hij werd aangehouden.
De drugskoerier werd naar het ziekenhuis gebracht waar maar liefst 81 bolletjes cocaïne met een totaal gewicht van 980 gram uit zijn lichaam werden gewerkt.
Nadat zijn gezondheidstoestand het toeliet werd de man door de politie meegenomen, ondervraagd en in bewaring gesteld. Een onderzoek is aan de gang.
Lees meer
Een Braziliaanse man is zondag door de politie op de luchthaven Marrakech Menara gearresteerd voor drugssmokkel.
Twee Braziliaanse vrouwen zijn zondag op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor cocaïnesmokkel.
Een vrouw uit Angola is donderdag door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor drugssmokkel.
Nieuwe anti-drugsactie in het noorden van Marokko waar de politie cocaïne en xtc-pillen in beslag heeft genomen.
Een Braziliaanse vrouw is op de luchthaven van Casablanca met bijna twee kilo cocaïne betrapt.