Brand in Fez verwoest 120 winkels
Een grote brand heeft maandagnamiddag in de wijk Ain Nokbi in Fez 120 winkels verwoest.
- Marokko
Een grote brand heeft donderdag in “Souk Assalihine” in de wijk Hay Karima in Salé gewoed. Er vielen geen slachtoffers maar er is sprake van forse schade.
Volgens de plaatselijke autoriteiten werden 82 winkels en een tiental barakken vernield. Om de brand te overmeesteren werden twaalf brandweerwagens uit de regio Rabat-Salé-Kenitra ingezet.
De brand begon rond 16:30 uur in een deel van de markt waar hout, meubels en ijzer wordt verkocht.
Zeven mensen werden naar het provinciaal ziekenhuis van Salé vervoerd met lichte verwondingen en/of ademhalingsproblemen. Politie doet onderzoek naar de oorzaak van de brand.
Lees meer
Een grote brand heeft maandagnamiddag in de wijk Ain Nokbi in Fez 120 winkels verwoest.
In de nacht van vrijdag op zaterdag heeft een grote brand gewoed in een markt in het centrum van Inezgane bij Agadir.
In de wijk Yacoub El Mansour in Rabat heeft maandagnamiddag een grote brand gewoed.
Ruim 150 hectare van het bos van Bni Selmane bij Chefchaouen zijn deze week in rook opgegaan.
In het bekend Jad Mahal restaurant in de wijk Hivernage in Marrakech heeft vrijdagavond een grote brand gewoed.