15 februari 2024 - 15:00 - Sport
Hakim Ziyech heeft woensdag geweigerd te trainen met zijn club Galatasaray vanwege een onbetaalde salaris. De linksbuiten zou nog steeds wachten op zijn loon van januari.
Volgens de Turkse krant Taqyeem staakte Ziyech zijn training in protest tegen de late betaling. Clubkapitein Fernando Muslera wist hem echter te overtuigen om terug te keren naar het veld. "Maak je geen zorgen, je krijgt je geld," beloofde Muslera. "Ik ben hier al 12 jaar en nog nooit is een speler van zijn salaris beroofd."
Lees ook: Hakim Ziyech verkoopt droomvilla voor 7 miljoen euro (foto’s)
Galatasaray wacht op een bedrag van 350.000 euro van de FIFA als compensatie voor de blessure die de Atlas Leeuw opliep tijdens de Afrika Cup in Ivoorkust. Deze som zou de Turkse club in staat moeten stellen om de Marokkaanse international zijn salaris van februari te betalen, aangezien hij die maand vanwege zijn blessure niet kan spelen.
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Britse actrice openhartig over "vreselijk" huwelijk in Marokko
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen
Zege op Tanzania levert Marokkaans elftal flinke premie op
Fenerbahçe vindt koper voor Sofyan Amrabat
Van clubloos tot miljoenentransfer: Marokkaanse voetballers op de markt