Voetbal: Mbark Boussoufa binnenkort terug in Europa
Na twee jaar in de Verenigde Arabische Emiraten keert Mbark Boussoufa binnenkort naar verwachting terug naar Europa.
10 april 2018 - 16:40 - Sport
Mbark Boussoufa en Karim El Ahmadi maken na het WK-2018 in Rusland een einde aan hun internationale voetbalcarrière.
Beide spelers hebben de wil geuit om met pensioen te gaan na het wereldkampioenschap voetbal in juli.
Volgens Al Akhbar oordelen de twee Marokkaanse internationals dat ze in de afgelopen tien jaar alles hebben gegeven voor hun land en dat het nu tijd is om te stoppen.
Mbark Boussoufa zou tevens hebben verklaard dat de Atlas Leeuwen "nieuw bloed nodig hebben". De middenvelder vindt dat er plaats moet worden gemaakt voor jongere spelers zoals Amine Harit of Sofian Amrabat.
Lees meer
Na twee jaar in de Verenigde Arabische Emiraten keert Mbark Boussoufa binnenkort naar verwachting terug naar Europa.
Met een kleine 59 kilo is de Marokkaanse international Mbark Boussoufa de lichtste speler van het WK in Rusland.
De Atlas Leeuwen bereiden zich voor op hun deelname aan het WK-2018 in Rusland. Maar niet alleen op het veld...
Zoals beloofd heeft bondscoach Hervé Renard zijn selectie van 23 spelers voor het WK-2018 in Rusland bekendgemaakt.
Bondscoach Hervé Renard heeft maandag, kort voor het oefenduel tegen Slowakije, zijn definitieve lijst van 23 spelers voor het WK-2018 in Rusland bekend gemaakt.