Berberaap in Marokko met uitsterven bedreigd
De berberaap of magot aap dreigt in Marokko uit te sterven. Dat bericht de Staatsdienst voor water en bossen en de bestrijding van woestijnvorming.
22 mei 2018 - 17:20 - Marokko
Een jaar geleden werden de bossen van Mediouna, Sloukia en Spartel in de regio van Tanger verwoest door branden. Ruim 320 hectare bos werden in de as gelegd.
Enkele dagen geleden werd een groot project gestart om de bossen in het noorden van het land nieuw leven in te blazen tot grote vreugde van bosliefhebbers en toeristen.
In de loop van 2017 werden in Marokko 433 bosbranden geregistreerd waarbij 2414 hectare bos werd verwoest volgens gegevens van de staatsdienst voor Water en Bossen. Reportage Le360.
Lees meer
De berberaap of magot aap dreigt in Marokko uit te sterven. Dat bericht de Staatsdienst voor water en bossen en de bestrijding van woestijnvorming.
In de loop van 2017 werden in Marokko 433 bosbranden geregistreerd. Daarbij werd 2414 hectare bos vernield.
De staatsdienst voor Water en Bossen heeft zaterdag een jacht georganiseerd om het aantal everzwijnen in te perken in de regio van Benslimane.
Twee bosbranden hebben ruim 100 hectare bos verwoest in M’diq-Fnideq, in de regio van het noord-Marokkaanse Tetouan.
Het aantal bosbranden is sinds het begin van het jaar in Marokko met 55% gedaald vergeleken met dezelfde periode in 2017.