26 juli 2023 - 22:30 - Marokko
Marokko volgt met "grote pijn en droefheid" de bosbranden die in bepaalde regio’s van Algerije zijn uitgebroken, aldus een verklaring van het ministerie van Buitenlandse Zaken, Afrikaanse Samenwerking en Marokkanen die in het buitenland wonen.
"In deze pijnlijke situatie betuigt het Koninkrijk Marokko zijn oprechte condoleances voor het verlies van levens veroorzaakt door deze bosbranden, evenals zijn oprechte wensen voor een spoedig herstel van de gewonden", voegt de verklaring toe.
Lees ook: Zal Algerije Marokko opnieuw beschuldigen van branden?
Volgens officiële gegevens die maandag werden gepubliceerd, zijn 34 mensen omgekomen bij de branden die de bossen in het noorden van Algerije verwoesten. Het grootste aantal slachtoffers werd geregistreerd in Kabylie met 22 doden en 194 gewonden.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht