9 mei 2019 - 14:40 - Sport
Hervé Renard verlaat zoals eerder aangekondigd Marokko net na de Afrika Cup 2019. De bondscoach vertrekt naar verwachting naar Egypte.
Het Frans sportblad l’Equipe bericht dat de Fransman een Egyptische club zal coachen. Onderhandelingen waren al een tijdje aan de gang en er zou nu een akkoord zijn gevonden.
Dezelfde bron meldt tevens dat Bruno Genesio, coach van Olympique Lyon, wordt getipt als de vervanger van Renard in Marokko. Genesio zal de verantwoordelijken van de Marokkaanse voetbalbond aan het einde van het seizoen ontmoeten. Andere bronnen melden dat hij niet Renard maar Nacer Larguet zal vervangen, de technisch directeur van de Atlas Leeuwen, die enkele dagen geleden al werd bedankt.
Meerdere clubs en selecties in Afrika hebben in de afgelopen maanden interesse getoond in Hervé Renard, vooral de Egyptische clubs Zamalek en Al Ahly. De bondscoach zou naar Al Ahly vertrekken.
Vermeldenswaardig is dat Renard enkele dagen geleden niet op een vergadering van de Marokkaanse voetbalbond over de toekomst van de Marokkaanse voetbal was uitgenodigd. Voor hem is dat "een sterk signaal" en bestaat er dus geen twijfel meer over zijn vertrek.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko