23 juni 2012 - 15:00 - Wereld
De Belgische politie heeft vrijdagochtend het Justitiepaleis van Charleroi ontruimd, na een bommelding opgeëist door iemand die beweerde in naam van Sharia4Belgium te handelen.
De voorzitter van de rechtbank kreeg donderdag een fax waarin melding werd gedaan van de aanwezigheid van explosieven in het justitiepaleis. In zijn fax hekelde de bommenlegger "de onderdrukking die de Belgische staat de islamisten doet ondergaan".
Op hetzelfde moment vond een betoging van advocaten plaats voor het gerechtsgebouw over een hervorming voorgesteld door Minister Annemie Turtelboom, inzake de afschaffing van een gerechtelijk arrondissement.
Na onderzoek zijn twee mannen van Afghaanse nationaliteit aangehouden, reeds betrokken bij een terrorismezaak. Niets bevestigt hun relatie met Sharia4Belgium.
Zwaar gehandicapte Mohamed (13) met uitzetting bedreigd in België
Waarom Marokkanen steeds meer betalen voor een stukje vlees
Onveilig Brussel: de keiharde oproep van burgemeester Saliha Raïss
Frustratie bij diaspora-investeerders: "Marokko verstikt onze projecten"
Vakantie in Marokko wordt nachtmerrie aan de grens
Marokkaanse politici betrapt in schandaal rond waterdiefstal
Onveilig Brussel: de keiharde oproep van burgemeester Saliha Raïss
Opvallende trend: Marokkanen verkiezen Spaanse stranden
Marokko schiet Portugal te hulp
Algerije ontvangt Russische bommenwerpers
Frontale aanval van Algerije op Marokko
Marokkaan krijgt celstraf voor aansteken sigaret bij eeuwige vlam
Ex-Miss Frankrijk: "Marokko maakt deel uit van mij"
Minaret Grote Moskee in Brussel wordt gesloopt