Zoeken

Bokskampioen Mohamed Rabii heeft een nieuwe coach

27 november 2017 - 13:30 - Sport

Geschreven door Laila A.

Mohamed Rabii heeft een nieuwe coach. De Marokkaanse bokskampioen zal vanaf nu door Hicham Nafil worden getraind, een voormalige Afrikaanse bokskampioen die herhaaldelijk aan de Olympische Spelen heeft deelgenomen.

Volgens Le360 nam Nafil drie keer deel aan de Olympische Spelen en werd onlangs in het team van de jonge bokskampioen opgenomen.

Mohamed Rabii bereidt zich in Brussel voor op zijn vierde professioneel gevecht. Op 2 december vecht hij tegen de Hongaarse Szilvai Laszlo in het Franse Cannes.

Met 19 punten staat Mohamed Rabii op de 329e plaats wereldwijd in de categorie Weltergewicht. Tijdens zijn drie eerste professionele gevechten maakte de jonge bokser indruk. Hij sloeg zijn eerste tegenstander knockout, won zijn tweede gevecht op punten en sloeg ook zijn derde tegenstander in één minuut tijd knockout.

Lees meer

Marokkaanse bokskampioen Mohammed Rabii vecht op 8 december in Frankrijk

Mohammed Rabii zal op 8 december in Frankrijk zijn voor zijn achtste professioneel gevecht.

Visumaanvraag Marokkaanse bokser Mohamed Rabii geweigerd

België en de Tsjechische Republiek hebben geweigerd een Schengenvisum aan de Marokkaanse bokskampioen Mohamed Rabii af te leveren.

Tiende overwinning voor Marokkaanse bokskampioen Mohamed Rabii

Bokskampioen Mohamed Rabii heeft zaterdag in het Duitse Halle de Mexicaanse Jesus Gurrola verslagen.

Marokkaanse bokser Mohamed Rabii vecht vandaag tegen Lauri Giuseppe

De Marokkaanse bokser Mohamed Rabii zet zijn carrière in de professionele wereld voort met een gevecht op zaterdagavond tegen de Italiaan Lauri Giuseppe.

Bokskampioen Mohamed Rabii vecht op 22 april in Duitsland

De Marokkaanse bokskampioen Mohamed Rabii keert op 22 april in Duitsland terug in de ring voor zijn tweede gevecht als professional.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team