27 november 2017 - 13:30 - Sport
Mohamed Rabii heeft een nieuwe coach. De Marokkaanse bokskampioen zal vanaf nu door Hicham Nafil worden getraind, een voormalige Afrikaanse bokskampioen die herhaaldelijk aan de Olympische Spelen heeft deelgenomen.
Volgens Le360 nam Nafil drie keer deel aan de Olympische Spelen en werd onlangs in het team van de jonge bokskampioen opgenomen.
Mohamed Rabii bereidt zich in Brussel voor op zijn vierde professioneel gevecht. Op 2 december vecht hij tegen de Hongaarse Szilvai Laszlo in het Franse Cannes.
Met 19 punten staat Mohamed Rabii op de 329e plaats wereldwijd in de categorie Weltergewicht. Tijdens zijn drie eerste professionele gevechten maakte de jonge bokser indruk. Hij sloeg zijn eerste tegenstander knockout, won zijn tweede gevecht op punten en sloeg ook zijn derde tegenstander in één minuut tijd knockout.
Dit is de beste openbare universiteit in Marokko
Marokko zet twee Spaanse advocaten uit Sahara
Brahim Díaz terug bij Real Madrid en eindelijk bij Marokko?
Onderzoekers onthullen mysteries Groene Sahara
Kind pleegt zelfmoord nadat zijn vader hertrouwt in Tetouan
Hussayn Touati: van Algerije naar Marokko?
Brahim Díaz terug bij Real Madrid en eindelijk bij Marokko?
Hussayn Touati: van Algerije naar Marokko?
Manchester United droomt van Sofyan, Amrabat droomt van Barça
Nabil Haryouli vecht in juni tegen Igor Felipe in Alkmaar
Chelsea stuurt Hakim Ziyech weg
Dromen van glorie: drie Marokkanen in de voetsporen van de Atlas Leeuwen (video)
Adil Ramzi wil hoofdcoach worden bij PSV
Reda Bennani (16) is de toekomst van het Marokkaanse tennis