Marokkaanse bokskampioen Mohammed Rabii vecht op 8 december in Frankrijk
Mohammed Rabii zal op 8 december in Frankrijk zijn voor zijn achtste professioneel gevecht.
24 maart 2018 - 10:00 - Sport
De Marokkaanse bokser Mohamed Rabii zet zijn carrière in de professionele wereld voort met een gevecht op zaterdagavond tegen de Italiaan Lauri Giuseppe.
Het gevecht zal in het sportpaleis van Marseille in Frankrijk plaatsvinden en zal om 19 uur GMT in Marokko live op Arriyadia worden uitgezonden. In het buitenland wordt het gevecht door Canal+ uitgezonden.
Het is het vijfde professioneel gevecht van Mohamed Rabii. Zijn eerste vier gevechten won hij allemaal op knockout. Het gevecht van vanavond wordt door de World Boxing Association (WBA) georganiseerd.
Lees meer
Mohammed Rabii zal op 8 december in Frankrijk zijn voor zijn achtste professioneel gevecht.
De Marokkaanse bokskampioen Mohamed Rabii heeft opnieuw een gevecht gewonnen. Dat gebeurde afgelopen weekend in Duitsland.
Mohammed Rabii heeft zaterdagavond voor de vijfde keer op een rij een boksgevecht gewonnen. Hij sloeg de Italiaanse Guiseppe Lauri in de derde ronde knockout.
Mohamed Rabii traint hard. De Marokkaanse bokser bereidt zijn vierde professioneel gevecht voor.
België en de Tsjechische Republiek hebben geweigerd een Schengenvisum aan de Marokkaanse bokskampioen Mohamed Rabii af te leveren.