Zoeken

Bokser Mohammed Rabii kondigt scheiding aan en krijgt stortvloed aan kritiek

- Sport

Geschreven door Nawel Serdouni

De Marokkaanse bokser Mohammed Rabii heeft op sociale media zijn scheiding van zijn vrouw aangekondigd. Hij kreeg als gevolg daarvan enorm veel kritiek.

"Ik ben gescheiden", schreef Rabii in een bericht op Instagram. De kampioen kreeg onmiddellijk tientallen negatieve reacties. Hij werd onder meer "nouveau riche" en "pretentieus" genoemd waarop hij besloot zijn bericht te verwijderen.

Mohammed Rabii had vorig jaar besloten om van zijn vrouw Imane te scheiden. De twee waren toen nog maar een jaar getrouwd en hadden pas een baby.

Volgens vrienden van de bokser wordt de scheiding volgende maand definitief.

Lees meer

Marokkaanse bokser Mohamed Rabii vecht vandaag tegen Lauri Giuseppe

De Marokkaanse bokser Mohamed Rabii zet zijn carrière in de professionele wereld voort met een gevecht op zaterdagavond tegen de Italiaan Lauri Giuseppe.

Mohammed Rabii slaat Guiseppe Lauri in derde ronde knockout (video)

Mohammed Rabii heeft zaterdagavond voor de vijfde keer op een rij een boksgevecht gewonnen. Hij sloeg de Italiaanse Guiseppe Lauri in de derde ronde knockout.

Mohamed Rabii wint nieuw gevecht in Duitsland (video)

De Marokkaanse bokskampioen Mohamed Rabii heeft opnieuw een gevecht gewonnen. Dat gebeurde afgelopen weekend in Duitsland.

Nieuwe overwinning voor Marokkaanse bokser Mohamed Rabii (video)

Nieuw gevecht en nieuwe overwinning voor Mohamed Rabii. De Marokkaanse bokskampioen versloeg zaterdag de Braziliaanse Anderson Clayton.

Bokskampioen Mohamed Rabii in moeilijke scheiding verwikkeld

Mohamed Rabii is in een moeilijke scheiding verwikkeld. De bokskampioen wordt ervan verdacht te hebben gelogen over zijn inkomsten.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team